Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy baj, ha szakdolgozat...

Nagy baj, ha szakdolgozat elkészültével és benyújtásával már megajándékozom a konzulens tanárt, vagy mikor illik odaadni a neki szánt ajándékot?

Figyelt kérdés
bár mondjuk most már megvan vele beszélve konkrét időpont...

#szakdolgozat, konzulens, tanár, egyetem
2021. nov. 26. 00:48
 1/5 A kérdező kommentje:
az államvizsga után kellett volna? de az még messze van, így is ritkán találkoztam vele...
2021. nov. 26. 00:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát öö.


Ha nem sikerül a védésed? Vagy a vizsgád?

Ha esetleg visszadobják, mert nem tetszik nekik valami? Akkor mi lesz?


Én köszönetnyilvánító blokkot raktam a bevezető végére (4 sor nagyjából). És ennyi. Nem kell túlzásokba se esni.

2021. nov. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kell adni semmit, mert úgy is kijöhet h. le akarod kenyerezni.

neki ez a munkája, nem szívességet tesz neked, hanem a dolgát végzi, amiért fizetést kap.

simán írsz egy mailt és megköszönöd a végén.

2021. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

A szakdolgozatot inkább a szüleidnek/nagyszülőknek add. Ők biztos nagy becsben fogják tartani és büszkék lesznek Rád.


De egy konzulensnél..gondolj bele, van, aki szemeszterenként akár 10 embert is vállal. Neki ez a munkája/kötelessége. Ráadásul mit kezdene vele? Ha már megvan az időpont és nem akarod lemondani, egy doboz jobb minőségű csoki bőven elég.

2021. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, mivan? 😂 hol irt ilyet hogy a szakdolgozatat adja ajandekba a konzulensenek? Azt irta, hogy a neki szant ajandekot (ami nem tudjuk mi), akkor akarja odaadni amikor leaadja a szakdolgozatat neki, nem varja meg a vedest stb. Itt csak az a kerdes, hogy a Tanar lekenyerezésnek veszi-e vagy sem. Szerintem ha nem “arany órát” veszel neki, hanem egy bonbont es megindoklod, hogy csak azert most szeretned atnyujtani mert (..) akkor nem lesz kellemetlen.
2021. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!