Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Még meg tudom írni a szamdolgo...

Még meg tudom írni a szamdolgozatot?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult,hogy csak most (holnaptól) tudom elkezdeni megírni a szakdogát. (Tudom ,gáz,nem vagyok rá büszke,de ez van)

December 3.án kell leadni. A téma már megvan,források egy része is.

Van esélyem szerintetek hogy megírom addig,vagy már hagyjam és inkább következő félévben írjam?

Óráim már nincsenek,de heti 20 órában dolgozom,viszon péntek,szombat és vasárnap teljesen szabad.



2021. nov. 10. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nem mindegy, milyen szakra jársz és miről írsz. Én a szakdogám 80%-át 3 este írtam meg, munka után. Nem lett egy nagy mű, de büfészakra jártam, még így is ötöst kaptam.
2021. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell hozzá kísérlet, terepszemle, kérdőív vagy ilyesmi, csak te meg a laptop, akkor simán. De igazából kb. 2 heted van, a konzulens meg ülhet rajta, meg lehetnék kifogásai meg köttetni is kell.
2021. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nemzetközi gazdálkodásra járok.

Egy interjút tervezek még csinálni a cégben,de kérdőív vagy más ilyesmi nem lesz.

2021. nov. 10. 22:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy tudom már csak online kell leadni a szakdogát,nem kell köttetni.
2021. nov. 10. 22:18
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Én jövőhéten kezdem el, nekem április 25-ig kell leadnom.


Szerintetek van időm?

2021. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezt még hányszor kérdezed meg amúgy? Eddig minden szakdoga kérdésnél ezt a kérdést láttam.

Hogy a jó istenbe ne lenne időd addig?? Nekem összvissz 4 hetem van max, neked fél éved.

2021. nov. 10. 22:55
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
XDDDDDDD
2021. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én büfészakra jártam, és min. 4-5 hónap volt. De te tudod, hogy pontosabban mennyi van előkészítve belőle. Szerintem nagyon sokban függ a témavezetődtől is, hogy mennyire nyitott hajrázni.

Szerintem az rajtad most nem segít, ha mi itt írunk egy igent vagy nemet, próbáld meg, ha nem sikerül, legalább elkezdted és könnyebb lesz a köv. félévben. :)

2021. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már a felénél tartok,szóval úgy néz ki be rudom fejezni.
2021. nov. 15. 13:17
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es 5 nap alatt megírtad a felét? Akkor igazából már tudtam, hogy mit akarsz leírni, csak be kellett gépelni.

A fogas kérdés továbbra is az, hogy a konzulens elfogadja-e. Azt is számold bele, hogy ő mire elolvassa, belejavít, visszaírsz, visszaír, szóban akar konzultálni, átíratja-e 10x, 2 hét-e, mire elolvassa stb.

Hajrá, drukkolok, szurkolok!

2021. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!