Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz digitális...

Szerintetek lesz digitális oktatás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 13:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem lesz, mindenhol jelenléti oktatás folyik a környező országokban is. Bár én örülnék ha lenne.
2021. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%

Nem hinném,hogy lesz,mert Magyarország lakosságának több,mint a fele beoltotta magát. Max 2 hétre ha valaki covidos az osztályodban akkor lehet online oktatás. És ha egyáltalán hazaengednek.

#1 Vannak olyan helyek itt Magyarországon ahol dikitális oktatás van, ilyenek az egyetemek. Illetve hallottam már olyan iskoláról ahol rendkívüli szünetet rendeltek el,mert annyi beteg volt.

2021. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz, mert itt minden f.sza, az EÜ színvonala a vilàgon sehol nincs ilyen jó, mint nálunk, orvosok és ápolók tekintetében is túltelítettség van, illetve a világ legegészségedebb nemzete vagyunk, szóval ránk még egy aszteroida sem jelenthet veszélyt. XD
2021. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

Felsőoktatásban két hét múlva vizsgaidőszak így ott nem hiszem, hogy lesz. Online vizsgáknak meg nem sok értelmét látom a legtöbb karon.


Közoktatásban jelenleg nem valószínű az online oktatás bevezetése.

2021. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

"Online vizsgáknak meg nem sok értelmét látom a legtöbb karon."


Végül is a szakok 90%-ban meg lehetne szervezni online is a vizsgát akár kamerával, szóban stb, hogy a tanárok se rinyáljanak a "jááájjj puskázás" érvükkel, ami az egyetlen ok, hogy még nem vezették be, inkább teljen meg az eü.... de nem, járjon csak be totál feleslegesen vizsgára járvány közepén az ember 500 másik emberrel a tömegközlekedésen...

2021. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19%
Az az indokod, hogy ne "járjon csak be totál feleslegesen vizsgára járvány közepén az ember 500 másik emberrel a tömegközlekedésen..." Kérdezem én akkor az egyetemista ezzel az indokkal ne járjon dolgozni, ne menjen el bulizni, mozizni, éttermezni...? Se egyetemre, se dolgozni, se szórakozni nem kötelező. Tehát ha egyetemre nem kell bejárni a vírus miatt akkor a többit lehet?
2021. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem lesz… mindenre ezt mondja a magyar kormány hogy nem lesz aztán bejelenti!

Jön most ez a durva mutáns is!

Az meg hogy mindjárt teli szünet nem nagyon érdekli őket mivel januárba nincs iskola? Dehogyis nem! Tegyük fel a jövőhéten bejelentik mondjuk hétvégén…okes teli szünet aztán januárban úgy folytatódik!

2 hétre kinyitották az iskolákat tavaly! Ilyenekre ne alapozzatok!

2021. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
Tavaly a legnagyobb lezárások közepén teltek meg legjobban a kórházak, amikor már 4-5 hónapja otthon ült minden egyetemista, mint hörcsög a ketrecben. Úgyhogy nem hiszem, hogy az egészségügyet az online egyetem mentené meg. Két hét van a félévből, és nálunk 20-30 fős vizsgák szoktak lenni nagyelőadóban, az messze van a tömegtől, nem érzem veszélyesnek. Közoktatást meg még kevésbé szeretnék korlátozni valószínűleg.
2021. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor miért mondják azt a szakértők hogy az az egy hét őszi szünet miatt kedvezőbbek most a számok?
2021. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
sztem jövőre
2021. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!