Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgyból a legkönnye...

Melyik tantárgyból a legkönnyebb 100%-osan érettségizni ezek közül?

Figyelt kérdés

biológia, fizika, informatika, kémia, elektronikai alapismeretek, meg a többi szakmai előkészítő tárgy(faipari, közlekedési alapismeretek...)

Úgy értem hogy a legkönnyebben hogy ne olyan nagyon szerteágazó mint a magyar.


2010. szept. 5. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A magyar mindegyiknél könnyebb...

Mellesleg mindenkinek az a legkönnyebb, amit szeret. Én infoból érettségiztem, 82% lett, és még ez se valami hűde eredmény.

2010. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
úgyse lesz soha 100%. de ha úgy kérdezed, hogy melyik a legkönnyebb, az egyértelműen a magyar! mondom ezt úgy, hogy én reál beállítottságú vagyok, nem szeretek olvasni, még akkor is az volt a legegyszerűbb.
2010. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az általad felsoroltak közül mégcsak érettségire se mernék vállalkozni, magyarból viszont 90% felett teljesítettem, ugyanis nem szükséges hozzá különösebb lexikális tudás, az írásbelihez egyáltalán, a szóbeli tételeket pedig minden másból meg kell tanulnod.
2010. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A magyarnál azért nem könnyű, mert könnyen lehúz mindenkit a tanár, mondvacsinált hibákért (főleg, ha rivális osztályfőnök).

Informatikából, odafigyeléssel, szerintem simán meglehet, nekem 99% lett pedig az utolsó hónapban tanultam csak rá. :D

2010. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Magyarból nem nehéz, csak nagyon rendes tanár kell hozzá.

Nekem amúgy matekból lett 100%-os az érettségim, szerintem az nem nehéz. Ha mindent leírsz, nem tudnak belekötni.

A fizika is hasonló, bár arra sokkal többet tanultam, mint a matekra és csak 90% körül lett.

Biosz szerintem teljesíthető, ha az emeltet meg bírtam írni 95%-ra:)

2010. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül az infó a legkönnyebb, sztem. Imerőseim mind 100% körül teljesítették. Egy jó eszű bioszból érettségiző ismerősöm "csak" 80-ra tudta a bioszt csinálni pedig okos. A fizika megintcsak nehéz, a kémia is. Bár tényleg egyénfüggő, lehet hogy neked meg pont ezek mennének jobban.
2010. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16:40

Infobol a szóbeli a nehéz, az más kérdés hogy max pontot kaptam rá, de a tanár olyanba is belekérdezett, amit plusz tudásként mondtam el. A feladat része volt a vicces, hogy változtassam meg a billentyűzet nyelvét. Odamentem a géphez, shift+alt, aztán mehettem.

2010. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Böse ***** válasza:
Azt válaszd amelyik számodra a legkönnyebb, legérdekesebb, legtanulhatóbb. A fizika nem nehéz ha jó a logikád, és tudod kezelni a vizsgadrukkot. A szóbelit gyakorlatilag 100%-ra meg lehet oldani függvénytáblából, az írásbeli első fele kis túlzással általános műveltség, a második felében összetetteb feladatok vannak, de ott is lehet függvénytáblát használni, abban minden benne van.
2010. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!