Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE GTK jelenleg első féléves...

SZTE GTK jelenleg első féléves, nappali tagozatos (önköltséges) hallgató vagyok, azonban az élet úgy hozta, hogy a következő szemeszterben (2022. ősz) már külföldön kell éljek, ezért szeretnék átjelentkezni távoktatás tagozatra. Többi lent?

Figyelt kérdés
Írtam a TO-nak e-mailt és a leírás alapján is ez lehetséges, azonban szeretném megkérdezni azokat, akik távoktatásra jártak, milyen tapasztalatotok van? Jelenleg nappali tagozaton sem órákon sajátítottam el a tananyagot, hanem első sorban magántanárok útján. Esetleg ha valaki végzett már távoktatáson, milyen hátrányok-előnyök adódtak? Későbbiekben lehet ebből hátrányom?

2021. dec. 7. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sziaa Érdekelne, hogy végül hogy alakult. Bevált a távoktatás?
2023. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!