Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan aki hasonló módon...

Van olyan aki hasonló módon jelentkezett egyetemre külföldi diplomával, magyar egyetemre? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Abban kérném a segítségeteket (aki hasonló módon jelentkezett), hogy mi a menete annak, hogy tudjak jelentkezni külföldi (EU-s) diplomával. Szeretnék itthon még egy bsc diplomát szerezni a meglévő mellé (közgazdászként végeztem), és gazdaságinformatikára jelentkeznék. Magyar állampolgár vagyok, itthon is érettségiztem, csak külföldön (Szlovákia), kedvezőbb feltételek voltak. Voltam az oktatási hivatalban, de szokás szerint semmi érdemleges dolgot nem tudtak mondani, kerestem a felvin is infót ezekkel kapcsolatban de semmi konkrét nem volt ott sem. Annyit tudok, hogy lehet diplomával jelentkezni, ezáltal nem kell emeltezni semmiből.

2021. dec. 10. 13:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!