Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok!Ti örülnétek ennek?...

Diákok!Ti örülnétek ennek? Szerintetek lesz belőle valami? (későbbi iskolakezdés)

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 11. 17:43
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
Kifejtem a véleményem kommentben
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Én örülnék. Legalább a következő vonattal utaznak a gyerekek, amíg én ugyanazzal a vonattal megyek be dolgozni.
2021. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már kisiskolás, de igen, örülnék neki. Megváltás volt egyetemen is 9-re járni és munkában is 9kor kezdek. Teljesen logikus lenne a 9-es kezdés mindenhol.
2021. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van már egyébként rengeteg iskola, ahol nem 8-kor kezdődik a tanítás, csak sokakban begyepesedett ez az elképzelés. Ahol én dolgozom, ott pl. fél 8-kor kezdődik az 1. óra, és fél 9-kor a 2., DE az alsósoknak soha nincs 1. órája, a felsősöknek csak ritkán, a gimiseknek már gyakrabban (viszont nekik a fél 8-as 1. óra előtt nincs 0.).
2021. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne akkora baromság, ha nem lenne ennyi óránk. Jelenleg azon vagyok, hogy inkább kelek fél hétkor, mert így is fél háromkor van vége a hetedik órának. Ha csökkenték az óraszámokat, és csak napi 6 órám lenne, akkor jó ötletnek találnám. És értem én, hogy gyakorlatilag a gyerekek csak második órán tudnak rendesen koncentrálni, de azon még senki nem gondolkodott az említett kutatók közül, hogy esetleg az sincs jó hatással, ha napi 7 órán kell a gyereknek koncentrálnia, és jó esetben van 1, amin nem kell annyira figyelnie?
2021. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kezdődik már mindenhol 8kor az oktatás, nálunk is csak később. Én szeretem így, 2-3 hévvel később mehetek ami értékes plusz perceket jelent az alvásnál.
2021. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!