Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire elfogadható, ha...

Mennyire elfogadható, ha levelezőn minden reggel késnék 10-15 percet?

Figyelt kérdés

ahhoz, hogy azt tanuljam amit szeretnék sajnos 3 órára innen fogok egyetemre járni, viszont a vonat és minden más úgy áll össze, hogy óránként van lehetőségem odaérni, tehát 7:05, 8:05, onnan pedig még 5-10 perc séta. ha 7-re szeretnék odaérni, 4-kor indulnék ezért minden reggel legkésőbb 3-kor kéne kelnem amivel nem biztos, hogy kibírok egy egész tanítási napot, ezért maradt a másik opció.

mennyire elnézőek ezzel levelező tagozaton?



2021. dec. 12. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem középiskola. Elég annyit mondani, hogy elnézést vagy ha van jelentléti ív, akkor előtte írni egy emailt az adott tanárnak, hogy ez és ez miatt késni fogsz 20 percet. Hihetetlenül rugalmasan kezelik, főleg a levelezősök esetében.
2021. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Előzetes bejelentés nélkül anyámtól is max 3 perces késést tartottam elfogadhatónak.
2021. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha 3 órára laksz az egyetemről, akkor miért nem alszol ott, ahol az egyetem van? Sok helyen Pl van lehetőség ezt megtenni a kollégiumban. De amúgy előadáson a részvétel se kötelező, ott biztos nem gond, a gyakorlaton gond lehet, ott meg kell beszélni a tanárral a helyzetet.
2021. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a felvilágosítást :) már felnőtt vagyok, egyedül élek az örökölt lakásomban Budapesten, amin van fix rezsi akkor is ha nem vagyok itt + itt van a munkahelyem is, ezért nem tudok koleszba költözni.
2021. dec. 13. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszadó úgy értette, hogy aznap aludj kollégiumban! Például nálunk péntek délután és szombaton vannak az órák. Péntek éjjel egy éjszakára kiveszel egy kollégiumi ágyat, és szombat reggel besétálsz az órára. Szombat délután meg hazamész Pestre. Amennyibe az oda-vissza út kerül, abból az egy éjszakás szállás is kijön.
2021. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Pont így értettem, ahogy az utolsó írja.
2021. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fogalmam sem volt, hogy kollégiumban lehet csak napokat bérelni. köszönöm a segítséget!
2021. dec. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!