Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért történt ez?A mai reggel...

Miért történt ez?A mai reggel arra ébredtem,hogy nagyon de nagyon izzadt vagyok ez a nyári időjárás miatt elfogadható de alig bírtam lábra állni,a fejem fájt és szédültem.Azóta lett ventillátorunk ez segíthet?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam,hogy kevés volt víz bennem és azt kiizadtam.

2020. júl. 3. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kevés folyadékbevitel okozta. Nem akarlak elkeseríteni, de akár a ventillátortól is megfájdulhat majd a fejed. Nekem fejfájást okozott, sőt, meg is fáztam tőle már nem egyszer.
2020. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiizzadtad a vizet, azonnal inni kellett volna 12 pohárral. Miért nem alszol nyitott ablaknál, ma éjjel egész jól lehűlt a levegő.
2020. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A nyitott ablakon én is gondokodtam.De amikor kinyitottam anya azt mondta bejönnek rajta a bogarak meg a szél neki fújja a TV-ne úgyhogy az kilöve.
2020. júl. 4. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
12 pohár helyett 1-2 pohár vizet akartam írni. :-)))))))
2020. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem napok óta nyitva az ablak kb 10 centire, éjjel jön be egy kicsit hűvösebb levegő és nem izzadok, eddig még nem jött be semmilyen bogár. A TV-t kellene eltenni onnan és nyitva hagyni az ablakot, hogy ne izzadj. Ventilátor nekem nem jó, begyullad tőle a szemem és kiszárad, meg az ízületeim is megfájdulnak.
2020. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A TV felcsavarozva a falra meg máshol nincs is nagyon hely úgyhogy legalábbis én biztos nem tudom arébb tenni.A ventillátor bevált egyeltalán nem fáj tőle a fejem és nem szédülök.
2020. júl. 5. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is majdnem elájultam valamelyik nap nem kell meglepődni csak a ventit ne álitsd magadra paromnak rondan begyulladt a füle tőle ismerős meg arcidegbénulást kapottm egyik sem kellemes
2020. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!