Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kulturális antropológiát...

Kulturális antropológiát tanulók, illetve végzettek! Mit érdemes tudni az oktatásról, kilátásokról?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy aki elvégezte ezt, az alap vagy mesterszakon végzett, illetve hogy sikerült-e elhelyezkedniük az elvárásaiknak megfelelően. Nagyon hálás lennék, ha ilyesmit részletesen leírnátok.

Illetve aki jelenleg is tanulja, milyennek éli meg?

Ugye a ME-n tanítják ezt alapszakon, és érdekelne az oktatásról a véleményetek, és még egy dolog: ott az egyetem/kollégium környékén milyen a közbiztonság? Miskolcról sajna általában inkább rosszat hallani a hírekben, de nem szeretném ez alapján megítélni a várost.

Előre is köszönöm szépen, ha válaszol valaki!



2021. dec. 16. 22:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem diplomásként magasabb bért adnak mint az érettségizetteknek, mert a bértábla szerint több jár. Fent van a neten utána lehet nézni. Minél magasabb a végzettség, annál magasabb a fizetési kategória. Ennyi.
2022. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nekem diplomásként magasabb bért adnak mint az érettségizetteknek, mert a bértábla szerint több jár. Fent van a neten utána lehet nézni"


ez nem igaz, hazugság. A bértáblás kategóriát és a fizetést a munkakörhöz szükséges végzettség és nem a legmagasabb végzettség határozza meg. Ha én elmegyek gyári melósnak ahol 8 elemi az elvárás hiába is vagyok diplomás.

Kit érdekel, 8 elemi az elvárás, az után is fizetnek.

2022. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!