Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én egy olyan kérdéssel fordulo...

Én egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, amely számomra eléggé fontos. Szóval az van, hogy január 22-én én is megírom a Központi Felvételi vizsgát. Maga a kérdésem az az volna, hogy szerintetek ebben az évben hány pont számít jónak?

Figyelt kérdés
Én igazából a Nyíregyházi Vásárhelyi Pál Technikumba (ÉVISZ) -be szeretnék jelentkezni, magasépítő technikusnak.

2021. dec. 18. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem fogja neked tudni megmondani. Még nem is írtátok meg a felvételit. Ez sok mindentől függ. Hány gyerek jelentkezik oda, és milyen pontszámmal, mennyire lesz nehéz a felvételi. Szakgimnáziumba egyébként egy négyes átlaggal általában be lehet jutni. Egy 60 %-os felvételi már nem számít rossznak, hacsak nem elitgimnáziumba akarsz menni. a tavalyi átlag 47 % körül volt.

Inkább azt nézd meg, hogy mennyien jelentkeztek ide, és mennyi volt az utolsó bekerült diák sorszáma, ebből látod, hogy mekkora túljelentkezés volt.

[link]

Itt azt látod, hogy összesen 240-en jelentkeztek, és az utolsó felvett sorszáma 137, az azért azt jelenti, hogy 103 diákot elutasítottak, csak sajnos azt nem lehet ebből tudni, hogy milyen pontszámok voltak. Ismerősöd nincs, aki ebben tud segíteni?

2021. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Ismerősöm aki az ÉVISZ-be járt vagy jártas sajnos nincs, ezért is fordultam egy kérdéssel itt. Köszönöm a válaszodat!
2022. jan. 6. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
75 pont felett már bárhova felvesznek ha jók a jegyeid
2022. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!