Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elbocsátottak az egyetemről,...

Elbocsátottak az egyetemről, honnan tudjam, mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kaptam az elbocsátással kapcsolatban egy levelet, amiben annyit írtak, hogy ha fizetési kötelezettségem van, azt köteles vagyok rendezni. Azóta se kaptam újabb levelet, amiben írnák, konkrétan mennyivel tartozom, a Neptunba pedig nem tudok belépni. Most mit csináljak?
2021. dec. 23. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz a Neptunba belépni?


Kérdezd meg a tanulmányi hivataltól e-mailben.

2021. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem tudom, amikor próbálok belépni, azt írja, érvénytelen felhasználónév vagy jelszó. Nem emlékszem, hogy valaha is megváltoztattam volna a jelszavam, de azért megpróbáltam más jelszavakat, amiket használok, de csak nem enged belépni.
2021. dec. 23. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz a neptunba belépni, nem is tudsz befizetni.
2021. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Neptunhoz kell hozzáférésednek lenni. A 10 éve befejezett egyetememnél be tudok lépni...
2021. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 24. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
A papíron nincs írva hogy van tartozásod vagy nincs? Nekem anno rá volt írva az összeg is a neptunba pedig be kéne tudnod lépni az működik továbbra is.
2021. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Vagy felhívod a TO-t a két ünnep között vagy az ünnepek után és megkérdezed?


Tádá. Problem solved.

2021. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkább e-mail, ne telefon. Csak hogy legyen írásos nyoma.
2021. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!