Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány BTK spanyol levelező?

Pázmány BTK spanyol levelező?

Figyelt kérdés

Pázmányon spanyol szakon levelező tagozaton hogyan zajlik a bejárás?

(Iskolánként változik ugye ,ezért érdeklődöm)



2021. dec. 23. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor a Pázmány érdekel, ami egyetem, vagy valami iskola?
2021. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint egyetem
2021. dec. 27. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n azt irjak a Pazmany e szakjaval kapcs., h kethetente penteken delutan es szombaton egesz nap vannak orak. A valosagot azonban nem tudom, mert az lehet, h kicsit elter majd ettol, vagy az eddigi evekben kicsit eltert. Gondolom annyira nagy mertekben nem, de lehet, h egy-ket szombaton még pluszban be kellett/be kell majd menni. Annak idejen a baratnomnek a nemet szakon elofordultak ilyen plusz konzultaciok a levelezon, de nem olyan surun. Mondjuk attol is fugg, h hol laksz, h. mennyire tudnal mindre bejarni. A baratnom ott lakik Piliscsaba mellett nehany faluval. Azt sem tudom most pontosan, h meg mindig Piliscsaban lenne-e ez a szak, mert valamikor mintha azt hallottam volna, h az a telephely mar megszunt, es Pesten kaptak masik epuletet. A lenyeg az, h kethetente kell jarni hetvegenkent, es szamits plusz elfoglaltsagra is felevenkent minimum egyszer. Egyebkent a spanyol a Pazmanyon kivul csak a Szegedi Tudomanyegyetemen van meghirdetve levelezon, es oda is a kethetenkenti penteki-szombati napokat irjak.
2022. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 25. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!