Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti József Attila...

A budapesti József Attila gimnáziumban milyen a szóbeli? Milyen a 0004, 0001, 0002?

Figyelt kérdés

Mit kérdeznek szóbelin? Nehéz maximális pontot kapni? Mindegyik szakon kell szóbelire menni?


Elsősorban a 0004, 0002, 0001 érdekelne. A legjobban a 0004 tetszik.


A három szak közül (amiket felsoroltam) melyik a jobb?


Ui.: Előre is köszi a válaszokat. :)


2021. dec. 30. 18:45
A kérdező szavazást indított:
0004
0002
0001
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
gimiskola.nhely.hu oldalon találsz bejegyzéseket a szóbeliről
2021. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idézet a JAG felvételi tájékoztatójából:

"Az angol nyelvi előkészítő osztály haladó csoportjába (0001), a biológia-kémia emelt óraszámú csoportba (0008) és a matematika-fizika emelt óraszámú csoportba (0009) jelentkezők esetében szaktárgyi felkészültséget mérünk. Az egyéb tanulmányi területeken szóbeli meghallgatást nem tartunk."


Tehát a 0002 és a 0004-es tagozaton ebben a tanévben NEM lesz szóbeli. (Tavaly, tavalyelőtt minden tagozaton volt szövegértés a szóbelin Kosztolányi novellából, de idén nem lesz)

0001-es tagozaton pedig angol szóbeli meghallgatás lesz.

2021. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. jan. 1. 14:09
 4/4 anonim válasza:
Sziaa! Én a jagba járok, és bár nem szóbeliztem nyelvből, a sima magyar szóbeliről tudok mesélni. És bármilyen sulival kapcsolatos kérdésed van, szívesen válaszolok, ha ezzel tudnék segíteni :))
2022. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!