Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n szerintetek melyik a...

BME-n szerintetek melyik a legjobb környezetvédelemmel foglalkozó 2 kredites tárgy?

Figyelt kérdés
Jelenleg mérnökinfót tanulok egy ideje BME-n, de szeretnék felvenni szabválként egy környezetvédelemmel foglalkozó (2 kredites) tárgyat, ami nem megy bele mélyebben gazdasági/kémiai-biológiai dolgokba, mégis érdemes lehet hallgatni a tárgyat egy ilyen témára fogékony embernek is. Van esetleg ilyen tárggyal tapasztalatotok?

2022. jan. 4. 16:26
 1/2 Macko_Sajt ***** válasza:
Hali! Nem annyira környezetvédelem, mint amennyire a neve alapján gondolná az ember, de: "Fenntartható fejlődés". Most végeztem el az őszi félévben. Környezetvédelemről is van szó benne, de ki van bővítve aktuális társadalmi problémákkal, erőforrásmenedzsment, felelősségvállalás, kis politika stikába stb. Két nagyon egyszerű zh van, előadásdiákból minden kérdést meg lehet oldani. A teszt online van, a diákat feltölti a tanár, ingyen kredit az egész, és ami a legjobb: még érdekes is az anyag! Csak ajánlani tudom.
2022. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet, szerintem megnézem most tavasszal, hogy milyen a tárgy. :D
2022. jan. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!