Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg fog esni a szíve egy...

Meg fog esni a szíve egy végzősön?

Figyelt kérdés

Most írtam a szakdogát, 5ös lett, januárban államvizsgáznék.

Azonban van még egy tárgyam,ami iszonyúan nehéz és bármennyit tanulok egyszerűen nem értem. A konzulensemé éppen a tárgy.

Jövő héten lesz belőle vizgsa,de hiába keszülök,nem megy. Szeretném megkérni,hogy nem lehet e e azt, hogy beír egy kettest és csinálok valami plusz feladatot,vagy valami.

Szerintetek ez nagy pofátlanság, vagy belemenne? Tényleg nem megy és tényleg ez az egyetlen egy tárgy választ el a januári diplomától.



2022. jan. 4. 19:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pofátlanság.
2022. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem...eleve nő az illető. Pl az egy beadandót,vagy valami. Hallottam,hogy volt olyan végzős,aki más tárgyból így járt, és neki megengedték. Mondjuk az más tanár volt.

Kezdjük ott,hogy az anyag fele találjató csak meg a platformon, a többit nem tette fel. Így kicsit nehéz készülni.

2022. jan. 4. 19:36
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Omg... legalább próbálkozz, ne kerülőutat keress. Ha elmész vizsgázni, és izzadsz, próbálkozol, azon megeshet a szíve, de ezen a hülyeségen, hogy plussz feladat... élből vágnálak ki.
2022. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Ha tölteléktárgy, esetleg belemegy, de ha szakmai, főleg ha az adott szakirányban, neadjisten záróvizsga tárgy, akkor nem tartom valószínűnek.
2022. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Lány vagyok...mielőtt rosszra gondolsz.

Az rendben van,csak egy vizsgalehetőségem van a záróvizsga miatt. Holnap megyek be a fogadóórájára beszélni vele. Akkor mit mondjak neki,hogy sgy picit megenyhüljön?

Valami ötlet?

2022. jan. 4. 19:51
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem tölteléktárgy. Előző félévben 2x buktam belőle,pedig hetekig tanultam rá...
2022. jan. 4. 19:53
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
#8: Ha szakmai, akkor felejtsd el! Nem is égetném magam ilyen kéréssel.
2022. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
És akkor mit lejet tenni?
2022. jan. 4. 20:00
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Felkészülni rendesen, és vizsgázni... Ennyire nem lehet vészes, ha már a végénél jársz, és ez az egy tárgy hiányzik. Ha az összes többit meg tudtad csinálni, akkor ezt is.
2022. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is opció, hogy segítséget kérsz a felkészülésben? Nálunk a viszonylag szigorúan vizsgáztató tanárok is segítenek, ha bemegyünk konzultálni. Holnap mész be hozzá, remek. Elmondod, hogy rengeteget tanultál, ezt és ezt és ezt ne érted, nem-e tudná újra elmagyarázni. Ebben az esetben látja az igyekezetet, és még az is lehet, hogy kedvesebben osztályozza a vizsgát. Na de hogy nem is akarod megírni....
2022. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!