Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Be tudják úgy írni a vizsgajeg...

Be tudják úgy írni a vizsgajegyet, ha már felvettem egy következő alkalomra a vizsgát?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk még az eredményeket, de nem érzem túl jónak, így felvettem a következő időpontot, mert már más alkalomra nincs is hely. Így, hogy fel vagyok jelentkezve vizsgára, úgy be tudják írni a vizsgajegyet?

2022. jan. 9. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Az a furcsa, hogy egyáltalán fel tudtál jelentkezni.
2022. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze simán, csak aztán ne felejts el lejelentkezni, ha mégis sikerült.
2022. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt várom, hogy holnap reggel hátha küldik, aztán még le tudok jelentkezni gyorsan! Köszönöm a válaszokat! Az első válaszolónak meg annyi, hogy a vizsga után fel lehet jelentkezni a következőre, legalábbis nálunk igen. Csak ezt nem tudtam, hogy jelent-e valamit, hogyha a tanár látja, hogy én fel vagyok jelentkezve a következőre, akkor esetleg be se írja a jegyet.
2022. jan. 9. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ettól még be tudja írni a jegyet, és be is kellene neki.

Egyébként nem tudom hol tanulsz, de nálunk a TVSZ-ben elég világosan benne volt, hogy a javítási/pótlási lehetőség, tehát jelen esetben következő vizsgaalkalom előtt mennyi idővel KELL legkésőbb közölnie az eredményeket...

2022. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem tanulmányoztam át a TVSZ-t, de az írásbeli vizsga után 3 nappal kell közzétenni az eredményt. Persze, így a hétvége miatt ez csúszik, csak kedden meg új vizsgaalkalom van, szóval elég érdekes, gondolom pénteken már nem akartak dolgozni se..., viszont így meg a hallgató bukja a következő vizsgaalkalmat.
2022. jan. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!