Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dékáni méltányossági kérelem...

Dékáni méltányossági kérelem indokláshoz mit lehetne írni?

Figyelt kérdés
7. vizsgaalkalom miatt szeretném beadni, mert eddig sajnos nem sikerült, de nem tudom, hogy mit lehetne bele írni indoklásnak.

2021. dec. 20. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Elég indoklásnak tűnik, hogy szeretnél lediplomázni (és ez a vizsga szűk keresztmetszet lesz).
2021. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Hol lehet 7. vizsgára dékánit kérni?
2021. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
biztos, hogy 7. vizsgára lehet dékánit kérni?
2021. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Milyen tárgy?
2021. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok. Igen, lehet hetedikre kérni, mert általában hat próba lehetséges engedély nélkül.
2021. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
5. Nem, 5 vizsga után már a 6.-at dékánihoz kötötték, csak úgy, mint a 4. tárgyfelvételt. Nem lehet általános, amit írtál, sőt ellenkezhet a felsőokt. törvénnyel is.
2021. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Bocs, akkor lehet, hogy én emlékeztem rosszul. Csak azért gondoltam, mert most volt is egy konkrét ember a környezetemben, aki hatodszorra ment valamiből, de lehet, hogy ő már dékánis volt.

2021. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hányadéves vagy? Ha végzéshez közel jársz, jobbak az esélyeid szerintem.

Az első 6 vizsgaalkalmon mi történt amúgy, rendesen megbuktál vagy el sem mentél?

Történt bármi olyan esemény, volt olyan körülmény az életedben, ami megnehezítette a dolgot? Ezt neked kell tudnod. (Persze hazudni ne hazudj.)

2021. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk évfolyamcsoportokban lehet kérni a felelős hökköstől mintapéldányt. Szerintem te is ilyet próbálj szerezni, ott egyúttal felhívják a figyelmed arra, hogy mire kell vigyázni. Ha van valami extrém körülményed, azt írd bele.
2021. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem érdemes írni, mert a felsőoktatási törvény szerint 6 elégtelen vizsga után megszűnik a hallgatói jogviszonyod, ha ez alól lenne kivétel, akkor az egyetem törvénysértést követne el. Több helyen emiatt a 6. alkalomhoz kell dékáni engedély, hogy még azzal együtt is megfeleljen a törvénynek, 7. alkalmat sehol nem engedélyezhetnek. Javaslom az újrafelvételizést és az elvégzett tárgyak elfogadtatását.
2021. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!