Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okozott csalódást a híres-neve...

Okozott csalódást a híres-neves egyetemetek?

Figyelt kérdés

Az egyik budapesti top egyetemre járok immáron 3 éve, viszont ÓRIÁSI csalódás. Azt érzem, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. A tanárok színvonala és az “oktatásuké”, a számonkéréseké… rémálom.

Ti is csalódtatok ekkorát?



2022. jan. 9. 23:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Corvinus, bár hozzá kell tenni, hogy rosszul választottam szakot, ha egy másik szakra járok, lehet kevésbé csalódok.
2022. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Én nem csalódtam, sőt, álmomban sem hittem volna hogy ennyi remek és inspiráló tanáron lesz.
2022. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Elte ttk is nagy csalódás. Nem csak oktatási szempontból, hanem abból is, hogy olyan csóró a kar, hogy szivacsra se futja, és a legtöbb csapból meg nem jön víz. Kiábrándító. Mestert biztos nem itt csinálom.
2022. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#13: S ugyan miből gondolod, hogy más egyetemi karok nem csórók és máshol jobbak az oktatók? Én jártam máshová is, és leszegényedettség tekintetében máshol is ugyanez, vagy még ennél is rosszabb a helyzet. Van, ahol a könyvtárban alig van 20 évesnél újabb könyv, az alapvető nemzetközi folyóiratok elérhetetlenek, az eszközállomány múzeumba volna való, s néhány terem és WC állapota pedig a harmadik világra emlékeztet. Ehhez képest az ELTE TTK még egész jó helyzetben van. Legalább az épületei viszonylag újak, a könyvtárában viszonylag nagy a választék és legalább ott van néhány nagy koponya az oktatói karban. Ha ennél jobbat akarsz, akkor bizony külföldre kell menned.
2022. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#13 vagyok, és igen, ez is a terv😂
2022. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a Pázmány BTK óriási csalódás volt. Csak amiatt kap pár pontot, hogy a végzettségemnek megfelelően dolgozok, és szeretem a munkám. Az oktatás rossz volt, a tanszéki oktatásszervező alkalmatlanságáról meg inkább ne is beszéljünk!
2022. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es melyik szak volt?
2022. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, BME.

Mindjárt végzek, tele van a hócipőm, alig várom, hogy végre megszabaduljak.

Nem véletlenül lépett le a diákok fele már az első félév után anno, jobban jártam volna, ha én is azt teszem.

2022. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ELTE GTK.

Jól indult, aztán jött a vizsgaközpontos bohóckodás, mellé pedig jó néhány számonkérési "reform".

2022. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szomorú ezeket olvasni.
2022. jan. 12. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!