Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni egy rossz...

Mit lehet tenni egy rossz igazgatóval?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, szeptemberben kezdtem a szakmámat ebben az iskolában nappali tagozaton. Már az elején közölték, hogy becsöngetéstől 12.00-ig az iskolát nem lehet elhagyni. Minden osztály kap pár darab "dohányzókártyát" amivel ki lehet menni 4. óra után. Akinek nem jut az így járt. Ez szép és jó ha középiskolásokról beszélünk akik még nem töltötték be a 18-at, mert értük az iskola vállal felelősséget. De a mi évfolyamunkon mindenki felnőtt, leérettségizett már. Meg tehetik ezt? Én is dohányzom, de nem emiatt zavar a dolog, mert ezt a pár órát kibírom. Ami nem tetszik, hogy ha reggelit szeretnék venni, azt a büfében tudom csak megtenni, ahol minden 2x annyiba kerül, mint a boltba ami 5 percre sincs tőlünk.

A másik ami nagyon nem tetszik, hogy nem adnak ki iskola látogatásit diákmunkához, mert az igazgató szerint az iskola a mi munkahelyünk. Felnőtt emberekként nem mindenkit tartanak el otthon, ösztöndíjat pedig csak jövőre kapunk(ami szép összeg, de megélhetésre igen csak kevés). Sokan vagyunk így, akik szeretnének dolgozni/muszáj nekik. Nem értem miért ne lehetne iskola mellett dolgozni, én 15 éves korom óta dolgozok suli mellett, és sose ment a tanulás kárára. Megtilthatja az igazgató, hogy a felnőttképzésben részt vevőknek se adjanak iskola látogatásit?

A diákok,és a tanárok körében sem kedvelik őt. Mindenki nagyon örülne ha másik igazgatónk lenne, mert mindenkivel köcsögösködik, ok nélkül.



2022. jan. 10. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Válts intézményt, ne itt sírj.

Vagy fogjatok össze és írjatok panaszlevelet a fideszes minisztériumnak a fideszes igazgatóról. 😂

2022. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A közelben nincs másik olyan intézmény, ahol lehet ezt a szakmát tanulni. És nagyon szeretném megcsinálni, ez lesz a belépőm az egyetemre.

Szóval itt sírok, hátha valaki tud használható választ adni.

2022. jan. 10. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk pont a reggeli vásárlást felhozni eléggé gyerekes hozzáállás részedről. Meg tudod venni iskolakezdés előtt is, vagy be tudsz vásárolni másnapra. De legyen ez a legnagyobb gondod.


Iskolalátogatásit KÖTELES az iskola kiállítani, nincs ilyen, hogy az igazgató mondja meg, hogy a MAGÁNéletedben mit csinálhatsz. Ha nem állítanak ki, akkor jelezni kell az intézmény feljebbvalójánál (ha ez nem a KLIK, akkor másnál), ők intézkedni fognak ebben az ügyben.

2022. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!