Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlanátok egy olyan esti...

Ajánlanátok egy olyan esti sulit, ami nekem jó lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan esti suliba szeretnék menni, ahol a lehető leghamarabb megszerezhető az érettségi.

Csak a kilencedik osztályt jártam ki.

Ajánlanátok esti sulikat?



2022. jan. 11. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ha írnál várost, tudnánk is segiteni! Nem ismerem az orszag összes suliját.


Általánosságban : Nincs ilyen h ahol a leghamarabb elvégezhető, mindenhol ugyanannyi idő!!


Ha nem akarsz tovább tanulni, egyetemre menni, és csak a papir kell, akkor a Megiszternek országszerte vannak tagintézményei, továbbá ajánlom a Kölcsey Ferenc Gimnáziumot is, aki speciálisan felnőttképzésekre szakosodik szinten országszerte. Sirius nem tudom képez e meg országszerte , anno az is jó volt, a többi lokális. Debrecenben pl az Euronak vannak felnőttképzésesbesti erettsegi kepzesei. A többiben Google a baratod varosnev + esti erettsegi és kidob 100 találatot.


Mivel a 9. Megvan neked csak 2 év lesz szerintem. Szánd rá ezt.

2022. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh, elfelejtettem oda írni, hogy Budapesten keresek iskolát.
2022. jan. 11. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Budakalász Gimnázium, több kerületben is van Tagintézménye. Bár szerintem gyorsítva itt sem megy.
2022. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!