Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Debreceni Egyetem...

Vélemények a Debreceni Egyetem angol-német tanár szakáról?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék jelentkezni és kíváncsi vagyok, milyenek a tanárok, mennyire nehéz stb

Légyszíves csak olyan írjon, aki ezt a "saját bőrén" megtapasztalta , vagy nagyon biztos forrásból tudja:)



2022. jan. 13. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De ha nem tanárira szeretne menni, akkor is jobban jár a némettel, ha azt beszéli aktívan. Ha a kérdező arról álmodik, hogy multiban dolgozzon az angol már nem biztos, hogy elég lesz önmagában, még ha minort vesz fel hozzá akkor sem. És mivel rengetegen mennek ezekre a szakokra főleg a fővárosban, nyilván nagyon sok a konkurencia, pláne, ha ő tegyük fel Debrecenben végezné.
2022. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igazából tanítani szívesen tanítanék, szeretek magyarázni, segíteni másoknak. Sajnos a nyelveken kívül máshoz nem is nagyon értek, se matekhoz, se infóhoz, se természettudományokhoz..Szégyen vagy sem, ez van.


Amit leírtam home office tanításos módszerben azért hiszek, mert a (volt) magántanárom is így csinálja és eléggé jól megy neki. Hozzáteszem, hogy ő emelett tolmács, amit szintén szívesen csinálnék vagy bármilyen munkát, ami megfér az otthon tanítás mellett és elegendőek hozzá a képességeim

2022. jan. 18. 19:22
 13/13 anonim válasza:
Azóta felvettek kedves Kérdező? :)
2023. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!