Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházi Waldorf iskoláról és óvodáról?

Figyelt kérdés
Olyanoktól szeretnék választ kapni akik oda jártak, járnak.Mennyi a tandíj?Megfelelő-e az oktatás?
2010. szept. 8. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, olyanok válaszát várod, akik oda járnak de azért válaszolnék. Vannak ismerőseimm és semmi jót nem tudok elmondani róluk. Elvontak, csavarognak, mert alig van órájuk, 13 évesen már nemi életet élnek némelyiktől még félek is.. Nekem túlságosan szabadelvű. Persze mindenhol vannak hülyék, felelőtlenek, ribik és idióták, de ott sokkal többen vannak. Inkább a művész hajlamúak mennek oda. De komoly felsőoktatásba általában nem onnan mennek. kicsit elvarázsoltak.
2010. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Persze úgy írtam ki, hogy elsősorban oda járók, de bárki aki tud róla valamit nagy segítségemre van.
2010. szept. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!