Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházi Educar autós...

Nyíregyházi Educar autós iskoláról vélemények?

Figyelt kérdés

Júliusba szeretném kezdeni a jogsit(augusztus 30 leszek 17)

és nemtom hogy hogy kezdjem,értem én arra h néztem hogy a tanfolyam nyitó ami jó lenne nekem a 16 án van,ekkor beiratkozok,kitöltöm a papírokat,és leülünk,és ilyenkor mit csinálunk utána?

Meg úgy igazából szeretném tudni h mire számítsak,mikor kell vizsgázni,mikor kell oktatót választani,hogy válasszak oktatót?


előre is köszi,és am minden vélemény,tapasztalat érdekel az iskoláról.


egy fiú


2010. jún. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

jó az educar, de szerintem a gyakorlati oktatásban a legjobb a bátor autósiskola. azért jók, mert teljesen korrektek, semmi mutyizás nincs soha. az egyik tanulótársam rákérdezett, az oktató pedig azt mondta neki, hogy menyjen át másik sulihoz ha így akar jogsit.


jah és fontos, hogy ők közlekedni tanítanak, nem vizsgára készítenek fel egyszerűen, ezért szinte a 16. óráig csak mész össze-vissza a városban, persze pontos tematika szerint és mire levezetsz 20-25 órát már tuti olyan szinten vagy, hogy átmész a vizsgán + miután megvan a jogsid tudsz közlekedni biztonságosan akár nagyvárosban is.


jah és a vizsgabiztosok tényleg reálisan értékelnek nyíregyen...

2010. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Educar nagyon korrekt, semmi gondom nem volt velük. Elsőre átmentem mindenből. (igaz A1 kategóriából) Sokan ajánlották, mint előttem is a Bátor-t... Ez a kettő teljesen jó szerintem. Csak a partnerhez ne menj... Ott kb 0 a színvonal.
2010. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. az előttem író csak egy dolgot felejtett el mondani. az educar és a bátor régebben gyak egy iskola volt, csak a két fejes összekapott valami apróságon és emiatt különváltak, de mentalitásban nagyon hasonló a két cég, ergo korrekt bánásmódban fogsz részesülni, olyan nincs hogy beírsz olyan órát, amit le sem vezettél, vagy egy óra csak 20 perc.

jah és a fő érv a bátor mellett, hogy nekik vannak a legvagányabb oktatóautói. én egy sötétmetálzöld, alufelnis, sötétített ablakos csodával nyomtam, telenyomva mindenféle extrával (ülésfűtés, klíma, automata ablaktörlő). nagy élmény volt látni a többi mazsolát, ahogy ízzadnak, mi pedig a szinte luxuskocsinkból kiszáltunk:D


jah és a partnert tényleg kerüld, ők nagyon gázok...

2010. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az educarnál is ott virít az (asszem) 7-es bömös... :D (második voltam)
2010. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!