Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy vizsgázok le egy olyan...

Hogy vizsgázok le egy olyan tárgyból, amiből megbuktam, viszont az alattunk lévő évfolyamnál már kivették a tantervből? (egyetem)

Figyelt kérdés
Gondolom nem fogják már meghirdetni sem. Vagy mi van ilyenkor? Van helyette egy másik tantárgy, ami viszont kevesebb kreditet ér.

2022. jan. 16. 02:48
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Tanulmányi osztályod elérhető?
2022. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
MEgkérdezed a tanulmányi osztályon vagy az adott elöadótól/tanártól.
2022. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Hiába változik a tanterv, mindenkinek azt a tantervet kell végigcsinálnia, amely a beiratkozásakor érvényben volt. Az egyetem pedig köteles meghirdetni az összes tárgyat, amelyre még van potenciális hallgató. Ha halasztás vagy bukás miatt egyetlen hallgató marad egy tárgyra, akkor is. Szóval semmit nem kell tenned; ugyanis szinte biztos, hogy a tárgyat csak neked jövőre meghirdetik. Ha ez mégsem történne meg, és emiatt jövőre nem tudnád felvenni a tárgyat a tárgyfelvételi időszakban, akkor szólni kell az illetékes tanszékvezetőnek és hidd el, 1-2 napon belül meghirdetik majd csak neked. Ehhez nem kell semmilyen engedélykérés, egy adminisztrátornak 2 perces munka lesz a tárgy meghirdetése a Neptunon.
2022. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt már, hogy egyedül voltam egy tárgyra, csak nekem hirdették meg, TO-val és az oktatóval kell beszélni
2022. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is így működik, mint amit 4# és 5# is írt. Mi voltunk az az évfolyam ahol már változott a tanterv, az előző évfolyamból viszont maradt egy hallgató. Az egyetemnek ilyenkor kötelessége meghirdetni számára azokat a tárgyakat amiket nem teljesített, akkor is ha ezek már nincsenek a tantervben. Meg is hirdettek neki mindent gond nélkül. Ilyenkor a tanulmányi osztálynak és az oktatónak kell írnod.
2022. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet indul vizsgakurzus.
2022. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

De aláírást nem kaptam

2022. jan. 17. 09:32
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Akkor Lehet modosul a targykovetelmeny Es nem is kell.
2022. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!