Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimit ajánlanátok Győrben?

Melyik gimit ajánlanátok Győrben?

Figyelt kérdés

Sima gimibe szeretnék átmenni, jó tanuló vagyok, 4-5 minden. A közösségek érdekelnének leginkább, mert szociális szorongásom és pánikbetegségem van, nehezen illeszkedem be új helyekre, és sokszor bántalmaztak fizikailag és verbálisan is, szeretném amennyire lehet, ezt elkerülni.

Mint ahogy említettem, átmennék, szóval nem 8.-as vagyok. Most szakgimis vagyok, de nem szeretem a szakmát, se az iskola színvonalát. Minden segítséget megköszönnék <3



2022. jan. 16. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Révai!:)
2022. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakgimiből nehezen fog bejutni a Révaiba... Meg úgy összességében gimibe, mert kérdező, te egy csomó tárgyat nem tanultál, amit a gimisek igen (2. idegennyelv, külön földrajz, fizika, kémia, biológia), ezekből vagy osztályozót kell tenned vagy évet ismételned. Hányadikos vagy most?
2022. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

10.

de van 2. nyelvünk is, német

természettudományos tantárgyaink voltak 9.-ben, szóval igazából egy félév esett most ki belőlük

2022. jan. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!