Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit éri meg tanulni külföldi...

Mit éri meg tanulni külföldi egyetemen amivel lehet külföldön valamit kezdeni nem horror áron?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Hol külföldön?


EU-n belül ingyenesen tanulhatsz egy csomó egyetemen.


Mérnöki tanulmányokkal biztosan nem fogsz mellé.

2022. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Felszínes kérdés, pontatlan válasz.


Üdv: Columbo

2022. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Mit éri meg tanulni külföldi egyetemen? Amivel lehet kezdeni valamit nem horror áron.

Amivel (képzés) tudsz valamit kezdeni, az nem horror ár lesz, hanem kiszámítható fizetés.


Elsőnek tanulj meg normálisan kérdezni, mert nem vagy egyetemre való.


Üdv: Columbo

2022. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én pl azért fogok külföldre menni, mert itthon nincs az, ami érdekel. (Vagyis van, de csak egy helyen és az nem túl biztató, ha azt nézzük, hogy nem minden évben indul el)

De ha annyi a terv, hogy "külföld" és "egyetem", akkor még messze vagy.

1. Lépés: találd ki kb mi érdekel. Pl orvosi? Vagy fizikus?

2. Lépés: milyen nyelven szeretnéd tanulni (angolul? németül? franciául?)

3. Lépés: írj listát milyen országokban élnék szívesen 2-3-4 évig.

4. Lépés: nézdd meg, hogy hol milyen színvonalú egyetemek vannak (azon a területen, ami érdekel), van-e megfelelő specializáció stb.

5. Lépés: hol mennyibe kerül az egyetem, mivel járna ez a költözés, munkalehetőség stb.

2022. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom még mi érdekel, nagyon fiatal vagyok, de szeretném megtervezni a jövőm :) minden témában érdekel munkahely, de lány vagyok szóval a mérnök sajna nem tetszik
2022. jan. 18. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Előtte tanulj meg helyesen írni és kérdezni.
2022. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5: miért gondolod, hogy az alapértelmezett, hogy egy lánynak a mérnök nem tetszik...???


Nekem már a nagymamám is mérnök volt, anyám is, és én is az vagyok. :)

2022. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!