Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták ilyenkor mi a...

Egyetemisták ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Államis vagyok. Van egy tárgyam, amit 3 szor vettem fel, de még csak két vizsgám volt. A kérdésem az, hogy, ha most nem sikerül a vizsga kirúgnak vagy van valami kiskapu?

2022. jan. 19. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Dékáni kérelem és talán engedélyezik a negyedik felvételt. De ez a max.
2022. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

6 vizsgád lehet minden tárgyból.

Ha nem fog sikerülni, át kell kérned magad fizetősre és akkor nem rugnak ki. Ha ezt elmulasztod, akkor helyben ki is rugnak.

Ez a kiskapú, hogy fizetősön folytathatod, ha nem volt 6 vizsgád még a tárgyból. Ha megvolt a 6 vizsga, akkor viszont annyi. De nem tudom pontosan meddig lehet árkérni magad, mert arra is van egy idő limit. Ha ebből kimaradsz, akkor bontják a jogviszonyt és azt veszed észre, hogy már kézhez is kaptad azt, hogy kirugtak.

2022. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Nyugodtan rúgják ki azt, aki összesen kétszer ment el vizsgázni 3 tárgyfelvétellel. Mindenki jól jár vele, ha nem rontja ott a levegőt egy ilyen felelőtlen alak.
2022. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2

Jól gondolom, hogy ez az időlimit a vizsgaidőszak vége felé lehet?

2022. jan. 19. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
3. Mondod ezt te, aki leérettségizni is alig tudott. 😂 Honnan is tudnád, hogy hogyan működik a felsőoktatás.
2022. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Hat év egyetemi tanulmányokkal a hátam mögött, fenntartom, hogy egy felelőtlen alak a kérdező, aki nem való az egyetemre.
2022. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől a felelőtlen nem egyenlő nem egyetemmel. Ha megtudja csinálni a próbálkozások után akkor semmi baj nincs. Nem kell a morális fröccs ide.
2023. máj. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!