Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Láttok esélyt online oktatásra?

Láttok esélyt online oktatásra?

Figyelt kérdés
Nagyon sok diák, osztály kerül karanténba már nem is első alkalommal, sokkal rosszabb mintha online lenne.
2022. jan. 20. 16:45
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
35 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Büdös bejárni mi? Elárulom szerintem eleve a leghülyébb ötlet volt elkezdeni... Azóta senki nem akar se dolgozni, se tanulni.
2022. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Most naponta százszor fel kell tenni ezt a kérdést?
2022. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nem
2022. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Osztályokat már nem raknak tömegével karanténba. Elhiszem hogy szeretnél online oktatást de egy picit túlzol.


Ha egy osztályban valaki covidos akkor csak az oltatlanok mennek karanténba az oltottak meg nem. Most már lehet oltakozni 5 éves kortól. Ráadásul a karantén az oltatlanoknak 5 vagy 7 nap.


Az életed minden területén úgy zajlanak az események, mint a covid előtt leszámítva a maszkot és a védettségivel kártyát. Voltam sielni, volt szalagavatón, voltam koncerten és kézimeccsen.

Nem valószínű a digitális oktatás a közoktatásban.

2022. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igen.
2022. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi az hogy túloz? Egész osztályokat raknak karanténba! Ma például egy egész óvodát bezártak! En igenis látok! Sehova nem tart az oktatás! Mivel az osztályokban rengeteg a hiányzó! Az Elte ma adta ki hogy online kezdik a tavaszi szemesztert!
2022. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal rosszabb mintha online lenne! Rengeteg hiányzó van! Az egész internet ezzel van tele! Ne legyünk már alom világba! Nem tudják már sokáig húzni!
2022. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Nálunk 8 osztályos gimi Bp és a 8 osztályból 6 (HAT!!!!) onlineban van... vagyis a teljes létszám háromnegyede.
2022. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

#8!

Egy hónapja azt mondtam volna hogy biztos nem lesz, de nagyon sok a hiányzó! Nálunk ma rövidített órák voltak annyi a hiányzó tanár! 11.osztályban!!

Biztos hogy lesz, meg ha csak 1-2 hónapra is de lesz!

2022. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajna nagyon sok a hiányzó
2022. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!