Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára gimnázium vélemén...

Leövey Klára gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen a suli?Hány ponttal vesznek fel?Nemet nyekre szeretnek menni. Fizikan és matekon kívül mindenből 5os vagyok.

2022. jan. 20. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

felvételi adatok: [link]

szóbeli ponthatárok: [link]

2022. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szóbeli vizsgatapasztalatok: [link]
2022. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Én angol nyekre jelentkeztem 4,6 os átlaggal anno. Szóbelizni behívtak, elég feszült volt a hangulat, de amúgy viszonylag rendben lement. Nem vettek fel, de annyira nem sajnálom, elég erős, hajtós gimi, nem olyanoknak való, akik csak nyugodtan, normál tempóban akarják végigtanulni a maradék 4 évet.
2022. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Én 2016-ban felvételiztem a Leöveybe, és ugyanúgy nyelvielőkészítőre, csak az angol volt az első nyelvem. Szerettem odajárni, elsőre nem nagyon találtam a helyemet, de szerencsére egy nagyon jó közösségbe tudtam bekerülni és onnantól imádtam a sulit. Nem gyenge gimnázium, de szerencsére nem is egy versenyistálló, szóval szabadidő is marad rendesen. Az évfolyamom nagyon nagy része most továbbment egyetemre az érettségi után.
2022. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!