Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Leövey Klára Gimnáziu...

Milyen a Leövey Klára Gimnázium esti tagozata?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok? Milyen a képzés színvonala?

2021. jún. 20. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Nappalis voltam ugyan, de ismertem estiseket, mindegyikük szidta. Nagyon alja népség jár oda, sok roma, sokan konkrétan csak a diákért és emiatt nem lehet tőlük haladni, zavarják az órát. A tanárok közül se mindenki fektet túl sok energiát a tanításba ezek miatt, belefáradtak. Mikor oda jártam (pár éve), volt rendőrségi ügy is, egy c típusú párocska összeveszett és elkezdte székekkel(!) hajigálni egymást. Nagy ünnep volt, ha 2-3-4-5 évenként elballagott kb 10-15 ember.

Viszont párom meg egy másik iskolában volt estis, ott is ilyesmi volt a szint. Sajnos gyakorlatilag magadtól kell megtanulnod mindent, ha valóban eredményes akarsz lenni.

2021. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem erős volt. Ha még ott van a szőke matektanár ( talán Androvics Edina ) vele vigyázni kell, év végén az egész osztály átlaga 1,6-7 volt matekból, és nem azért, mert senki sem tanult semmit. Olyan feladatokat adott fel dolgozatban, amiket át sem beszéltünk. Én meg alapból kibuktam a matek miatt, nem fogadták el a diszkalkulia papírom. Átmentem máshova, ahol már igen. Egyébként ezt leszámítva is hajtós hely, de van, akiknek ez bejön. A közösségről annyit, hogy az én osztályom normális volt, de lehet, mázlim volt, fiatalokkal voltam egy osztályban, huszonévesekkel. ( Annyi, hogy jelentős részük füvezett, de békések voltak, lehetett hülyülni is. Valami nagyobb, drogos botrány volt talán múlt évben, de csak hallomásból tudtam, még konkrétumot se ) Esti giminek amúgy nem őket ajánlanám, mert tényleg nehéz, főleg, ha dolgozol is mellette.
2022. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!