Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén várhatólag mennyire lesz...

Idén várhatólag mennyire lesz nehéz a matekból és magyarból a gimnáziumi, 8.-as felvételi?

Figyelt kérdés

Idén várhatólag mennyire lesz nehéz az írásbeli felvételi a két tantárgyból? Mekkora esély van arra, hogy mind a kettő tárgyból nagyon nehéz legyen?


Persze a nehézség relatív, egy matektanár, egy magyartanár, vagy csak szimplán egy zseni számára a legtöbb nem nehéz (de volt már olyan feladat, amit azért ők sem tudtak volna csakúgy egy tollvonással megoldani), egy bukdácsoló diák számára pedig még az első feladatok is nehézséget okoznak. Úgy értettem, hogy mennyire várhatók átlagosan nehéz feladatsorok. Tehát például mateknál a végén, úgy, hogy már a diákok lassan 3/4 órája írják, mekkora esély van egy nagyon elgondolkoztató, összetett feladatra, vagy magyarnál egy nehéz fogalmazási témára, esetleg nagyon ritka közmondásokra stb.?



2022. jan. 21. 19:52
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"mégis mi a légypiszokért kellenek tanárok a javításhoz? Lazán ki tudnám javítani én is. Remekül meg tudom különböztetni a szavakat és számokat egymástól."

Ez pontosan így van, csakhogy annyi pénzért, amennyit fizetnek érte, te nem vállalnád, csak tanár! :D

2022. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!