Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek lesz online oktatás?

Szerintetek lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 11:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Max a felsőoktatásban tudom elképzelni de ott sem mindenhol. Közoktatásban országosan elrendelt online oktatás nem valószínű.
2022. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos nem valószínű
2022. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz, max hibrid, ahol a jelenléti órákat a karanténban lévőknek online közvetítik. Bár erre a technika az iskolákban nagyon nem áll készen. Én még jóval a covid előtt jártam iskolába, volak tök jó okostáblák, amire egy projektor vetített és digitális filc meg szivacs volt hozzá. A 4 év alatt talán 5-6 alkalommal volt használva, mert nem volt a tanároknak laptopja, amivel üzemeltetni tudták volna. Azóta eltelt pár év, most már minden bizonnyal ez adott, de normális kamerával és mikrofonnal nincsenek felszerelve a termek, hogy teljes értékű hibrid oktatást lehessen tartani, az otthon lévő tanulók jól lássák a tanárt, a táblát és rendesen hallják a tanár mellett valamennyi osztálytársukat is, ha épp ők beszélnek az órán, illetve ha az otthoni tanuló hozzászól, azt az osztályteremben is hallják úgy, hogy ne zavarja be a többi online jelenlévőt (visszhang).
2022. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem lesz, ritka szar most a helyzet
2022. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is, mindenki beteg így sem tud menni az oktatás
2022. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Emlékszem, 10 évvel ezelőtt is simán volt olyan alsóban, hogy a 25-ből 10-en voltunk az osztályban, a többiek betegek voltak. Senki sem emlegetett online tanítást. Ami most van, sima influenzaszerű járvány, nem fognak semmit sem bezárni miatta. Pár hét, és lemegy a nagy ferőzéshullám.
2022. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon sok nyugati ország most kezdi megszüntetni a lezárásokat, rájöttek, hogy az omikron egy igazàn light valami.

Online oktatás sehol sincsen Európában, itt sem lesz, nyugi.

2022. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!