Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek alapján ugye már csak...

Ezek alapján ugye már csak egy kicsi kell és jöhet újból a távoktatás?

Figyelt kérdés

[link]

Eszerint a cikk szerint már működőképesség határán vannak a sulik

És tegnap is kozel 16e fertozott volt szoval mar nagyon ideje lenne visszaterni onlinera


[link]


2022. jan. 22. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges, ez a hullám nagyon gyorsan végigsöpör, kb. 2 hét múlva lecseng. Most az van, hogy aki el tudja kapni, az elkapja, túl lesz rajta, egy időre immunissá válik. A mi sulinkban kb. jövő hétre le is fog csengeni ez a hullám, annyi most az új fertőzött. Azok nem kapták csak el, akik nemrégiben kaptak 2. vagy 3. oltást, aminek már ki tudott alakulni a hatása, de még nem járt le. (Én is épp covidos vagyok, enyhe tünetekkel.)
2022. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Választások előtt semmi népellenes húzást nem fognak elkövetni. Nyilván persze az iskolásoknak nagy felüdülés lenne, hogy otthonról tanulhatnának ismét és pihenhetnének, de mivel a 90%-uk nem szavazó állampolgár így nem veszik őket figyelembe.
2022. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, azt nem mondom hogy év végéig, de áprilisig kb biztos! Így meg annyira sem működik az oktatás mint online-ban. A szülőknek így is otthon kell maradni az az kiesnek a munkából csak most még a gyerek le is marad! Tarthatatlan a helyzet!
2022. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oltott gyerekeket mi alapján küldhetnének távoktatásra?
2022. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!