Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van az orvosi egyetemen "nem...

Van az orvosi egyetemen "nem kötelező felvehető tantárgyak" listájában koreai nyelvtanulás?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Melyik orvosi egyetemen?

Valószínűleg nincs.

2022. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bármelyik, Debrecenen kívül :)
2022. jan. 22. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Bármit felvehetsz
2022. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

A mintatantervben általában írja, hogy milyen tantárgyak vannak, melyikek közül lehet választani. Szerintem. Keress rá minden egyetemre és nézd meg.


Nézd meg, de kétlem, hogy bárhol lenne ilyen.

2022. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a PTE-re járok, itt nem lehet koreaiul tanulni, keleti nyelvek közül max. kínai van a Konfuciusz Intézetben és tavaly volt japán nyelvtanfolyam is az egyetemen.
2022. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# köszönöm, és azt tudod esetleg, hogy nulla szintről tanítják? Gondolom ott is vannak vizsga követelmények, mint bármelyik más tantárgyból.
2022. jan. 23. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os Igen, teljesen az alapoktól kezdi mindenki és egyáltalán nem vészes, elég egyszerű módszerekkel tanítanak és talán kimondottan lassan is haladnak az anyaggal. Heti két 90 perces óra van, egy félév végi vizsgával zárul minden kurzus, de az sem vészes. Kínai tanárok vannak amúgy, angol nyelven tanítanak és szeretnek mesélni is, képeket és videókat mutogatni stb. Szóval ez csak egy szabvál, teljesen opcionális mindenkinek, úgyhogy nem kell semmi komolyra gondolni. Én most csinálom majd a negyedik kurzust, szeretem nagyon és most már több időt is rá tudok szánni, szeretnék majd nyelvvizsgát szerezni. Ebben is segítőkészek egyébként pl. van csomó kikölcsönözhető nyelvkönyv, szívesen adnak plusz anyagokat is a nyelvtanuláshoz, de pl. kínai ösztöndíjakkal vagy bármi kapcsolódó dologban szívesen segítenek. Időnként szerveznek kulturális programokat is, illetve más kínai kultúrával kapcsolatos szabvál tárgyak is vannak.
2022. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!