Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire lehet összesűríteni...

Mennyire lehet összesűríteni az órákat ezeken az egyetemeken úgy, hogy legyen mellette időm dolgozni: ELTE, CORVINUS, BGE?

Figyelt kérdés

Gazdasági szakra szeretnék menni, de azt még nem tudom pontosan, hogy melyikre.

Az ott tanuló diákok és ismerőseik véleményére vagyok kíváncsi.



2022. jan. 25. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a legtöbb helyen 30 órát kérnek a gyakornokoktól, ezt azért elég nehéz elteríteni úgy, hogy ne ütközzön egy órával se. 20 órás munkahetet könnyebb. A BGE-t és Corvinust ismerem, nincs túl nagy rugalmasság az órarendben, plusz eléggé szét vannak szabdalva az órák… nem könnyű megoldani. Levelezőn sokkal könnyebb, csak akkor tandíj is van.
2022. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

ELTE-n szintugy iszonyat nehez megoldani, hetente valtozik az orarend (nagyjabol egy napon ugyanazok az orak vannak, de mas idopontokban).

Csak orak kihagyasaval lehetseges dolgozni, de igy szerintem nem nagyon eri meg. Jelentkezz levelezore, ha dolgozni szeretnel mellette rendesen

2022. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem mész esti/levelező képzésre? BGE-s voltam (gazdinfó), én is dolgozni akartam mellette, levelezőre jelentkeztem át az első év után és csak azt bántam meg, hogy nem eleve ott kezdtem.
2022. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
És nem, nem volt tandíjam
2022. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék levelezőre jelentkezni, mert szeretnék ismerkedni az egyetemen, barátokat szerezni, bulizni, stb. Ez meg levelezőn nem vagyok benne biztos, hogy menne.
2022. jan. 25. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

BGE PSZK-ra egy szakra kb 320-330 diákot vesznek fel egyszerre. Ezért nagyon sok óra (gyakorlat) van meghírdetve, amik közül lehet választani, nyilván szinte fixen nem fogod úgy felvenni a tárgyakat, mint ahogy azt kitervelted előre :D


De én tudtam így dolgozni heti 20 órákat.

Mondjuk sokat segített, hogy a korona miatt most az előadások online vannak és szinte az összes olyan, hogy felveszik és bármikor meg lehet nézni így felszabadul BGE-n plusz néhány szabadóra.

2022. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Corvinus nemzetközi gazdálkodás szakon megoldható (tapasztalat)
2022. febr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!