Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Záróvizsga előtt még lehet...

Záróvizsga előtt még lehet másból is vizsgázni ugyanabban a félévben?

Figyelt kérdés
Ha van 2 tárgy, ami mintatanterv szerinti, szóval meg kell legyen, akkor azt lehet csinálni, hogy gyorsan megcsinálom mindkét vizsgát még decemberben, és feltéve, hogy beírják Neptunba, tudok menni januárban záróvizsgázni, vagy ez nem működik?

2022. jan. 25. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a BME-n záróvizsga mellett nem lehet már vizsgás tárgyad, ez 100%.


Más egyetemeken is gondolom így van!

2022. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát első nem annyira van igazad. Nekünk BME-n mintatanterv szerint két kötelező vizsgás tárgy van a záróvizsgás félévben, és kötválból is még egy-kettőt szerzel.


A záróvizsga információk között mondják nekünk, hogy az utolsó vizsga és a záróvizsga között hagyjunk legalább 7-10 napot, s szóljunk ha ez nem megy.

2022. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1,2: Milyen karról vagytok? Engem elsősorban a VIK érdekelne mert egyértelműen nem találtam meg sehol, hogy mi vonatkozik ilyen helyzetre. (Alapból nem lennének mintatanterves tárgyak, csak csúszok velük :/ )
2022. jan. 25. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es TTK fizika BSc
2022. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán tudsz vizsgázni, csak legyen meg a jegy még a záróvizsga előtt.
2022. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


GPK-n nekünk 7. félévben nem lehet vizsgás tárgy.

2022. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!