Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a tapasztalatok a programt...

Mik a tapasztalatok a programtervező informatikus felnőttoktatási szakképzésről?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet mellette dolgozni? (Csak nappalin láttam)

Milyen utána az elhelyezkedési lehetőség? Hallottam olyat is hogy ennél a szakmánál csak a tudás és a gyakorlat számít, nem a papír, ez igaz?

Mivel lennék hátrébb mint egy proginfó alapszakkal?

+ bármi egyéb információ jöhet róla

Leginkább az ELTE érdekelne, de más egyetemről is szívesen hallgatok tapasztalatokat.



#ELTE #informatika #programozó informatikus #felnőttoktatási szakképzés
2022. jan. 28. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát honnan nézzük..

Csak azért kellene mert így nem 160 ezer lenne az sarki abc-ben az fizetés?

Mert hogy informatikában,meg minden szakmákban az tudás számít.

Én se megy villanyt szerelni,miközben csak egy égőt tudok cserélni,vagy megyek autót szerelni,és csak kereket tudok cserélni.

2022. jan. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
De merem ajánlani,egy jó informatikus -attol függöen hogy milyen infos szakja van- mindenhol keresik.
2022. jan. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy más szakembert is, ha jó. 🙈
2022. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!