Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatosztályos gimnáziumok...

Hatosztályos gimnáziumok közül írnátok a véleményeket az újpesti Könyves Kálmán, az Óbudai és a XI.kerületi Bethlen gimikről?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Könyvesbe járok, bár nem hatosztályosba.

Suli kinézete:

Igazából semmi extra, nem túl modern, de szép és tiszta és nekem nagyon tetszik.

Tanárok:

80%-uk kedves és megértő, tanulni kell, de életed is van emellett.

Diákok:

Igazából semmi gond nincs a közösséggel, persze van egy-két olyan ember akivel nem szívesen beszélek, de a társaság nagy része kedves.

2022. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újpesti KKG-ba jártam régen, kb. 5-6 éve érettségiztem, négyosztályosban. Alapvetően itt is, mint mindenhol máshol, a diákok és az osztályfőnök hozzáállása tud sokat segíteni vagy rontani egy közösség összerázódásánál. Én azt látom a mai napig facebookon, hogy sok a mindenféle ünnepség, ahol kedvükre elvannak a gyerekek és a tanárok. Összességében a tanárok 80%-a valóban kedves, és többségében jó tanárok voltak. Az én időm pont egy rossz évfolyam volt, de alapvetően a hatosztályosokba normálisabb emberek jártak. A Könyvesben szóval nem lehet rossz a "nagyközösségi" élet, ha jó tanárokat fogsz ki, az is jó, de ezt minden iskolára el lehet mondani. Nekem a Könyvesben az volt a legjobb (nem az elejétől jártam oda, másik gimim is volt, így van összehasonlítási alapom), hogy van oktatás, de nincs annyira sok óra és házi feladat, hogy ne tudj mellette jó tanulóként is magánéletet élni. Például a Könyvesben soha nem volt 8 órám, míg jártam olyan iskolába, ahol volt.
2022. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!