Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy 3/3-as tárgyam nem...

Ha egy 3/3-as tárgyam nem sikerül van esély valami kérelemmel elfogadtatni máshogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Harmadéves vagyok az egyetemen, és szégyen vagy se, baromira küzdök egy elsős amúgy full töltelék tantárggyal. Most futok neki harmadszorra, de baromira nehezen megy..

Következő félévemet Erasmussal egy külföldi egyetemen fogom tölteni, ezért nem lenne előnyös ha előtte kivagnanak az egyetemről, nameg nyilván amúgy se ha már idáig eljutottam és más tárggyal nem is szenvedtem soha ennyit.

Ilyenkor van lehetőség dékáni kérelemmel vagy a tanárnál valahogy jelezni ezt? Mármint ha megint egyest kapok a potviszgan... Bármilyen beadandot hajlandó vagyok megírni de ha beledöglök se megy a filozófia.



2022. jan. 30. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag én nem nagyon tudok ilyen lehetőségről. Maximum a tanárral tudsz beszélni a vizsga előtt, hogy pl hogyan tanulj, mit, miből, vagy hogy tudsz-e pluszbeadandót csinálni a vizsga kiváltásáért cserébe/pluszpontokért. Nálunk a tanárok az ilyesmit nem nagyon díjazzák, de hátha nálatok az SZTE-n igen :D Sok sikert a vizsgához!
2022. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!