Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eddig körülbelül 80-85 órát...

Eddig körülbelül 80-85 órát hiányoztam az iskolából az első félévben. Most megint beteg lettem, ezen a héten valószínűleg nem megyek. Így kb 100-105 óra hiányzásom lesz. Ez sok? Ilyenkor nem kell semmilyen osztályozót tenni ugye?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérded meg az iskoládtól? :D
2022. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félévkor lezártak, semmit sem mondott senki. Ez már a 2. félév. Az összes igazolt. Nem úgy van, hogy ha egész évben 250 hiányzok kell osztályozót tennem?
2022. jan. 31. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem úgy van. Ha egész évben 250 órát hiányzol és nincsenek jegyeid.

Tehát elég messze vagy még tőle. De a másik meg az, hogyha visszamész, akkor mindenképpen szólj a tanároknak, hogy az elmaradt dolgozatokat szeretnéd pótolni. Ha a témazárók megvannak, nem szoktak osztályozó vizsgát kiírni, mert az nekik is macera.

2022. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!

Sajnos megint elkaptam valamit így ezen a héten nem megyek, így lesz körülbelül 100 óra hiányzásom.

2022. jan. 31. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Javaslok szedni c, d meg multivitamint, ha ennyi bajod van folyamatosan.
2022. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szinte minden héten kihagyok 1-2 napot.. nagyon megváltozott az immunrendszerem a covid óta.. :(( igaz végzős vagyok jelenleg 200+ óra hiányzással. Amúgy elméletileg az osztályszintű hiányzás 4000+, a létszám pedig 25 azaz átlag 160 óra jut 1-1 főre.. Nem vagyunk "lógós" osztály..
2022. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!