Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Adnak haladékot a gimiben ha...

Adnak haladékot a gimiben ha beteg voltál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek ha betegek vagytok több hétig is, akkor a tanárok szoktak adni haladékot? Én már majdnem két hete itthon vagyok, és látom folyamatosan hogy írtak már csomó mindenből tzt stb. Kicsit parázok hogy hogy fogom tudni majd bepótolni, mert jelen esetben csak feküdni vagyok képes
2022. jan. 31. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk az a szokás, hogy az első nap eléd rakják a dolgozatot és megíratják, mondván míg otthon voltál addig is tudtál tanulni.
2022. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem így volt, meg lehetett beszélni a tanárral (persze az ésszerűség határain belül), hogy ha visszamentél, ahhoz viszonyítva melyik nap akarod megírni. Értelemszerűen viszont nem ugyanazokat a feladatokat írtuk ebben az esetben.
2022. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy szokott lenni,hogy mikor betegségből visszaérkezett valaki,akkor aznap egyeztetett a tanárral. PL másnap x-ből ír dolgozatot, 2 nap múlva y-ból, és így tovább. Kompromisszumot lehetett kötni ésszerű keretek között.
2022. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tanárfüggő. Amikor még középiskolás voltam, akkor nem kaptunk semmiféle haladékot, nem lehetett kompromisszumot kötni. Ha a dolgozat napján mentem vissza, akkkor meg kellett írnom, mondván, hogy el lehet kérni a tanulnivalót és otthon haladni. Pár évvel később amikor én tanítottam gimiben, velem lehetett kompromisszumot kötni. Általában az utolsó óra után lehetett nálam dolgozatot pótolni.
2022. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is több féle tanár van. A magyartanárom például ad haladékot, mert tudja, hogy másból is kell pótolni nem csak ő létezik. Az angol tanárnőmmel nagyon jól meg lehet beszélni (persze ésszerű kereteken belül), hogy nekem mikor jó. Matek és a töri tanár csak a következő órára hozza be a dolgozatot, mert normál esetben nem egy halom dogával jár be órára, de ha aznap írunk a hiányzó sem kivétel, mert ugyanúgy tanulni kell, mint a többieknek, otthon úgyis van rá idő. A szakmai tanáraim (informatika szak), meg egyből íratják, sőt van olyan köztük aki beírja az egyest, ha nem küldöm el neki a kész feladatot, amit kiadott betegen. Az osztályfőnököm közülük a legrosszabb, aki múltkor osztályfőnökire behozta a dolgozatot, hogy írjam meg (természetesen komolyabb betegség után aznap voltam először), pedig nem is volt aznap abból a tantárgyból óra. Ő az aki azt mondta, hogy úgy sincs más dolgunk a tanuláson kívül, meg otthon volt rá időnk.
2022. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!