Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar emelt erettsegi tapaszt...

Magyar emelt erettsegi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Magyarbol szeretnek emeltezni es nagyon felek tole, mert azt mindjak, hogy ez az egyik legnehezebb erettsegi es nem lehet ra felkeszulni. Olyan emberek velemenyere vagyok kivancsi, akik magyarbol emelteztek
2022. febr. 2. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik magyarból emelteztek kb 90%-ban magyartanárnak mentek tovább, esetleg magyar szakra, így ők specifikusan arra készültek régóta. Tényleg az egyik legnehezebb emelt, csak akkor ajánlom, ha a már említett szakok valamelyikére mennél és gyerekkorodtól fogva rengeteg könyvet olvastál és tanuláson kívül is rengeteget foglalkoztál önszántadból az irodalommal, költőkkel, versekkel..
2022. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Szerinted a nyelvi emelt előnyösebb lenne?
2022. febr. 4. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal előnyösebb a nyelvi emelt. Ha beszéled a nyelvet,akkor sima. Ha nem vagy belőle perfekt, de megyeget,akkor is be tudod gyakorolni a típusokat, rá tudsz készülni. A nyelvi emeltet csak ajánlani tudom.
2022. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2022. febr. 5. 10:06
 5/5 anonim válasza:
13%
Szerintem egy töri vagy matek emelt sokkal nehezebb mint a magyar, főleg ha van érzéked hozzá, és érdekel
2022. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!