Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bprof után melyik mester...

Bprof után melyik mester ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Idén végzek, de szívesen tanulnék még tovább. Levelezőn érdekelne a mester, leginkább mérnökinfó vagy gazdinfó. Melyik egyetemeket ajánlanátok? (BME-n vagyok jelenleg, de itt csak nappali indul)
2022. febr. 2. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Bproffal nem lehet mesterre menni, az csak ilyen gyógyinfó

el kel végezni 2 félév kiegészítést, hogy megszerezd az alapdiplomát

utána jelentkezhetsz mesterre

2022. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet menni mesterre még mindig :D
2022. febr. 2. 22:58
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Ez a képzés nem ad neked diplomát.
2022. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Diplomát ad. Olvass utána nyugodtan.
2022. febr. 4. 22:34
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Utána olvastam. A végzés után kell még két félév, hogy megszerezd a hiányzó kreditjeidet, alapdiplomát kaphass és mehess mesterképzésre.


[link]

2022. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kell Bsc ahhoz, hogy tovább mehessek. 2 félévet kell pótolnom. Tisztában vagyok vele. Mesterképzésekről kérdeztem, nem kötözködni kéne. Magyar mentalitás. Diplomát ad. Ha tetszik a gyk népének ha nem. De örülnék, ha valaki a kérdésre válaszolna már.
2022. febr. 5. 19:52
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

Az van, hogy ha rosszul fogalmazod meg a kérdésed, akkor érdemben nem fogsz rá hasznos választ kapni.


Írod, hogy "Bprof után melyik mester". Amire mi írtuk, hogy a Bprof nem lesz elég a mesterhez, mert nem egyenlő a rendes Bsc-vel. Kell hozzá a két plusz kiegészítő szemeszter.


Írod, hogy "diplomat ad (a Brof)". Nem, nem ad. Továbbra sem. Akkor ad, ha még elvégzed a két kiegészítő félévet.


Rendelkezel azzal a két plusz félévvel?


Nem flegmázni kell, hanem rendesen kell feltenni a kérdést és akkor kapsz rá használható választ.

2022. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Diplomát ad a Bprof. Ha megvan plusz két félév, akkor sem kapsz Bsc-t. Csak úgy tudsz belépni a mesterbe.

Érthetően tettem fel a kérdést, olvasd el. "Levelezőn érdekelne a mester, leginkább mérnökinfó vagy gazdinfó. Melyik egyetemeket ajánlanátok?"

Te kezdtél el alapvetően flegmázni, gondolom nincs jobb dolgod, mint itt szidni meg lenézni másokat gyakorin. :) Ha nem tudod elfogadni, hogy ez is diplomát ad, az a te bajod.

2022. febr. 5. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Oké, lépjünk túl a diploma dolgon. A lényeg az, hogy ha a gyógyinfó után letolsz még 2 félévet, akkor mehetsz mesterszakra.

Mérnökinfó esetén a NIK-et ajánlom (Óbudai Egyetem), az nagyon cukor. Ha gazdinfó akkor Corvinus.

2022. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Gyógyinfót megnézném hogy végzed el:) Ja, sehogy. Magyar mentalitás, tömik az emberek fejét, hogy papír sem kell, ha valaki csinál bármit is már az a béna xd Gondolom te is hasonló lehetsz, papír nélküli fotelhuszár.

Annyira béna az összes gyógyinfós, hogy mindenkit a munkahelyén tartanának, nincs létjogosultsága a képzésnek, ugye? :)

2022. febr. 7. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!