Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhet- e a fiam ezekbe a...

Bekerülhet- e a fiam ezekbe a gimikbe és ha igen, akkor hova érdemes mennie (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Hatodikos, 91 pontos lett a felvételije, hozott pontszámai értéke a lehető legtöbb. Az Eötvös Józsefet a Toldyt és az ELTE Trefortot néztük ki (mind budapesti). Ennek ellenére ha valakinek van más ötlete, hogy hova mehetne, azt is szívesen meghallgatom. Na de a lényeg: érveket szeretnék kérni tőletek, örülnék, ha megindokolnátok állításotokat, főleg tapasztalatokat írjatok légyszi! Ilyenekre vagyunk kíváncsiak: tanárok, oktatás színvonala, közösség, keményebb tantárgyak, programok, iskolai tevékenységek.

2022. febr. 2. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hello, én nem ismerem ezeket a sulikat; de, ha majdnem max pontszámos, akkor szerintem van esélye. (Nem budapesti vagyok )
2022. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én 8.-os vagyok, most felvételizek, és van minden iskolából ismerősöm. 91 ponttal nagy valószínűséggel mindenhova felveszik, ezek a gimnáziumok ritka magas színvonalúak. Az Eötvösben van a legtöbb tábor, program. A közösség a pesti iskolákban a legjobb. A Trefort viszont egy picit lepukkant helyen van. Én az Apáczait is nagyon ajánlom, én oda meg az Eötvösbe szeretnék felvételezni (97 pontot írtam). Ott is csomó szakkör van. Egyik sem versenyistálló, de ha szeretne versenyezni, akkor mindent megakadnak ahhoz, hogy a legjobb helyezést érje el. Egyébként a gimiskola.nhely.hu oldalt ajánlom, ott még több dolgot leírnak.
2022. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, eddig bizonytalanok voltunk, de végre megkaptuk kérdéseinkre a választ! És 2., gratulálok a pontszámodhoz!
2022. febr. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!