Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pénzügy és számvitel szak...

A pénzügy és számvitel szak után melyiket és milyen sorrendben jelöljem még meg a Corvinusról?

Figyelt kérdés

Elsősorban a pénzügy és számvitel érdekelne. Ezen egyébként alacsonyabb is volt a ponthatár 2021-ben mint a többin, de úgy logikáztam, hogy sosem tudhatjuk idén milyenek lesznek a viszonyok, így érdemes lehet olyat 2. vagy 3. helyen jelölni, aminek most magasabb volt a ponthatára, hátha most máshogy alakul.


Még a nemzetközi gazdálkodás és a gazdálkodás és menedzsment érdekelne. Melyiket rakjam második,melyiket harmadik helyre? Illetve angolul érdemes, nehéz gm-et tanulni?

Ezeket mind Ösztöndíjason.


A többi szak, ami érdekelne már emelt matekos, én pedig matekból nem emeltezek. Angolból van egy emeltem, és németből tervezek most tenni.


Elsősorban (volt) Corvinusosok véleménye érdekelne, de persze bárki tapasztalatát, akinek van rálátása szívesen fogadom.


2022. febr. 4. 06:45
 1/1 anonim válasza:
100%

2. Gazdálkodás és menedzsment

3. Nemzetközi gazdálkodás


Pénzügy és számvitelt tanulok.

2022. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!