Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Vasvári Pál...

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnáziumból érdemes átmenni a Vásárhelyi Pál Technikumba?

Figyelt kérdés

Igazából nem a tanulással van problémám.. (bár nem kevés), hanem az osztályközösséggel. Vannak barátiam de mégsem olyan mint amire számít az ember. Ezen felül sajnos van 1-2 tantárgy amit egyenesen gyűlölök! Az egyik pont az a tárgy, ami nekem emelt óraszámba van mivel tagozatos vagyok ebből a tárgyból (nyelv). Illetve.. nagyon kedveltem addig míg nem lett tanárváltás :(( Nem jövök ki az új pedagógussal. A másik tantárgy.. abból meg sajnos elég kezdő vagyok és nem kapok lehetőséget arra, hogy felzárkózhassak így ez számomra szenvedés. Ezekre az órákra úgy megyek be, hogy szinte sírnék minden eltöltött percben. Úgy számolom és csak számolom, hogy hány perc van még abból a bizonyos 45-ből.

Hát igen.. úgy érzem, hogy én ezt nem vagyok képes végigcsinálni éveken keresztül. Ezért szeretnék iskolát váltani! ÉVISZesek! Meséljetek kérlek, milyen oda járni.

Köszönöm! :))



#NyhVPG #EVISZ
2022. febr. 5. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes
2022. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen, megéri. az évisz 100szor jobb iskola mint a vasvári.
2022. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!