Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak a magyar iskolákban...

Vannak a magyar iskolákban klub aktivitások?

Figyelt kérdés

A Magyar gimnáziumok, szakgimnáziumban vannak-e ilyen délutáni tevékenységek, amiket diákok szerveznek, pl. sport klubb, fotó klubb, rajz klubb, tánc klubb stb.

Ezekre nem kötelező jelentkezni, de plusz pont az iskolának. Ilyen csapat/közösség építő tevékenységek rendszeresen.

természetesen a tanárok, igazgató engedélyével, külön terekbe kb 16-17 óráig, mint egy tanulószoba.

Most megyek gimnáziumba, és érdekelne.



2022. febr. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én legalábbis még nem hallottam ilyesmiről. Szakkörök vannak csak szerintem, de azok is tanári szervezésben, tanári felügyelettel. Csak úgy bandázást nem nagyon lehet elsütni hivatalosan szervezett programnak szerintem, legalább mentornak kéne hozzá egy tanár aki a nevét adja hozzá.
2022. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, ilyen csak az amerikai tiniregényekben van, sajnálom.
2022. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem se nagyon vannak tanár nélküli foglalkozások. Legalábbis mi gimikben speciel abszulút nincsenek ilyenek.
2022. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

A Budapesti Eötvös József Gimnáziumban a leghíresebb klub a MUNclub! Rengeteg más délutáni foglalkozás is van még ezen kívül!

Ajánlom:)

2022. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!