Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már leadtam a felvételi jelentkezésemet, de ahogy ma böngésztem a felvi.hu-t az adó és pénzügynyomozó szakleírásról, elbizonytalanodtam, minden megvan-e.

Az honlap azt írja, hogy kell csatolnom egy nyilatkozat, hogy hozzájárulok a tiszti jogviszonyhoz, illetve az életvitelem ellenőrzéséhez.

Na, most ezt a nyilatkozatot nekem kell valahonnan letölteni, kitöltenem, majd csatolni a jelentkezéshez febr 15-ig, vagy ez majd az eljárás közben az alkalmassági vizsgáknál jön elő?

Előre is köszi a választ!



2022. febr. 8. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Ha végigolvasod, ott van, hogy vannak dokumentumok, amiket BEÍRATKOZÁSKOR kell vinni, vagyis nem kell csatolni a felvételi jelentkezéshez.

2022. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Itt megtalálható az említett nyilatkozat. Nekem az jön le, hogy ezt a felviben kellene feltölteni. Ha megnyitod az e-felvételit és a dokumentumok fülre kattintasz, akkor ott nem látsz valami helyet, ahova fel tudod tölteni?


Ha nem találsz megoldást, akkor inkább telefonálj egyet, nehogy érvénytelen legyen a jelentkezésed.

2022. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is arra szavazok, hogy csatolni kellett volna. Menj fel a felvi.hu-ra és csatold hozzá.


Max írja a felvi, hogy nem szükséges dokumentum, abból nem lehet baj, de abból, ha nincs ott és kéne abból igen

2022. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, megteszem, köszönöm a segítségeteket!
2022. febr. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!