Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén Nemzeti Közszolgálati...

Idén Nemzeti Közszolgálati Egyetem ÁNTK karára jelenkezők,kb hány pontotok lesz?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból.:) A szakot is írjátok oda légyszi amire jelenkeztetek és sok sikert kívánok!:)

2020. máj. 28. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nekem kB 240 pontom lesz. Nem biztos, hogy elég lesz bár elvileg elég sok a degenerált az NKEn így azért valamennyire bízok a dologban.
2020. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
NKE nem egyetem, hanem egy szellemi szolgaképző. Szomorú hogy diplomát kapnak akik ott végeznek
2020. máj. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Aból a szepmontból jó hogy van ez az eyetem hogy ojanok is tudnak diplomat szewrezni akik egyébként ere nem lenenek kepesej. Mert nem elég jók más egyetemre viszont ezt a szitnet még elérik. Én nekem sem lehete soha diplomám mivel nem vagyok elég okos de igy lehet hogy lesz mert ezt tudom tjelesiteni
2020. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Alamtudomanyira jelentkesztem mivel az doktori címeel jár. Mert akor én is doktor lehetek ami nagy dicsoseg mivel a csladban egy ember sincs. Sokunknak eretsegi sincs.
2020. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Jajj istenem, néztetek ti már ponthatárt? Találkoztatok már NKE-n végzettel? A nemzetközi szakok 430+-ok. Szerintem, aki 430-at össze tud szedni, az nem hülye, semmirekellő. Lehet vannak olyan szakok, amik valóban gyengék pl:közigszervező, de az államtudományi, a nemzetközi szakok egyeltalán nem szímvonal alattiak. Olyan lehetőségek vannak az NKE-n pl. EU tisztviselő program, ami más egyetemeken nincs. Ajánlom, hogy nézzetek utána először mielőtt leszólnátok valamit. Ogen, vannak olyan szakok, amik nagyon gyengék, leírják az egyetemet, de azért nem az összesre jellemző.
2020. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Kedves 5ös. Ezek a szakok hivatalnokokat képeznek az államnak. Jártál te már hivatalban? Tudod milyen emberek dolgoznak ott? Szerinted miért van lenézve az összes hivatalnok, hivatali állás és úgy általában a magyar közigazgatás? Rosszul fizetett, képzetlen, motiválatlan dolgozók. A jövőkép, az előre jutási lehetőség 0, a munka és a közeg pedig lélekölő. Értem én, hogy reklámozzák az egyetemet minden fronton, az állam nyomja bele a tíz milliárdokat és építettek egy csii-vili kampuszt, amitől egy csomó ember elhiszi, hogy ez egy komoly egyetem, ami miatt sok megtévesztett gimnazista ide jelentkezik, de a színes máz mögött a szürke valóság az, hogy ez a szak még mindig messze a jogi vagy gazdasági szakok mögött van. Mind fizetésileg, mind szakmailag, mind elhelyezkedés és karrier szempontból. Aki nem hiszi nézze meg a legmagasabb posztban lévő köz és kormány tisztviselőket, hogy hánynak van NKE-s (vagy jogelőd) diplomája. Elmondom: szinte egyiknek sem. De ha a kisebb szerveket nézzük ott is a vezetők túlnyomó többsége közgazdász, de inkább jogász. A közigazgatási végzettségűek meg maradnak ügyintézők. És a diplomáciai életben, sem az számít, hogy neked milyen diplomád van. Legtöbb diplomata szintén nem az NKErol kerül ki. Szóval, ha valaki minden áron a közigazgatásban kíván dolgozni egyszerűbb és hasznosabb egy másik egyetemre menni, mert ott jobb képzést és versenyképesebb diplomát kap, mintha erre a felhájpolt közszolga képzésre menne. És az értékesebb diploma mellé megkapja azt az esélyt is, hogy ha nem tetszik a közszolgálat neki, akkor le tud lépni a versenyszférába, mert lesz egy diplomája, amit ott elfogadnak, mert a közszolgálati diplomával a versenyszférában kitörölheted.
2020. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem rémlik,hogy véleményeket kértem volna az egyetemről.Majdnem az összes érettségim 5ös,két emelt érettségim van és nyelvvizsgám,és valószínűleg így sem fognak felvenni a tavalyi ponthatárokat elnézve(nemzetközi igazgatási),szóval szerintem ezt a hülyék járnak oda szövegeteket hanyagolhatnátok.

A kérdésemre senki sem válaszolt,kíváncsi vagyok,hogy sorstársaim hány pontot tudtak összeszedni,ha valaki erre válaszol várom válaszát,a többiek menjenek valami fórumra vagy gyakorolják a szövegértést.

2020. máj. 29. 12:39
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Itt valami bűzlik. 440 a legnagyobb ponthatár az egyetem képzési kínálatában. Nekem is mindenem 5-ös lett, ráadsul csak egy emeltem van, mégis 470 felvételi pontom van :/


Neked való az NKE :,D

2020. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hűha,azt hogyan?:D Írok privátban mindjárt:D
2020. máj. 29. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem tetszenek a válaszok akkor menj el máshova. Nem mindegy másnak mennyi pontja van? Nem ezen fog múlni, hogy Józsikának Kiskunhalasról 320 vagy 380 pontja van. Amúgy meg a pontokról annyit, hogy a BME-n a legtöbb mérnöki szak ponthatára 400 alatt van. Akkor a te nagyszerű logikád alapján a BME gyengébb mint az NKE...


Amúgy lehet tévedtem, mégis csak jó lesz neked az NKE. Csak elsőre azt gondoltam, hogy egy színötös érettségi, nyelvvizsgákkal ambiciózusabb embert takar. Na mind1, tévedtem.

2020. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!